Shes Linjen komplet te re per dyer e dritare PVC

Shitet nga: Arben 10 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale


Features standarde

Të gjitha kanalet në profilet e PVC, shpimit, duke shënuar, cilindër trajton dhe janë kryer me njësi saktësi të lartë CNC mulliri.
30-150 gradë nga të gjitha këndet e 0.1 shkallë boshtit ndihmës precision të kontrolluara diametër prerja teh e 500 mm.
Boshti njësia mulliri kontrollit nëpër vrimë në dyer trajton, pasqyra dhe operacione të tilla si vrima lindi cilindër edhe kryerjen derën
Koha minimale e përpunimit në profilin.
Stacioni njëkohësisht mulliri në sinkronizimit me operacion të prerjes mund të kryhet në të njëjtën kohë mulliri operacione.
Profili përpunuara 11 profile me makinë duke mbajtur ngarkesën. (Max. 6.5 m. Length)
stacioni i ngarkimit në sistemin ashensor me profilin e do të shfaqet në kohën e ngarkesës me një lëvizje të pavarur të stacionit të ngarkimit gjithë kohës
humbjet janë reduktuar në minimum.
seamless dhe plotësisht në përputhje me të gjitha dritaret tërhequr programin në një mënyrë në sajë të programeve të veçanta ndërfaqes zhvilluar nga departamenti Schtec
Ajo mund të punojnë.
E gjithë kjo ndodh në gabime makinë raportohen përdorues njëkohësisht në ekran së bashku me zgjidhjet e mundshme.
15 "ekran touch dhe të sistemit operativ Windows XP Embedded, 0 ° C - 55 ° C fan-pune, të lartë të performancës PC industrial.
sistemi Industrial PC-bazë të kontrollit. (BECKHOFF)
Me user-friendly interface, diagnostifikimi në internet dhe problemeve.
Për të instaluar USB apo biznesi dosjet mbi rrjetin dhe mund të jetë i lidhur me makinë në distancë.
sistem qendror vajosje lehtëson mirëmbajtjen e makinës.
automatike chip evakuimit, dhe zjarri me sistemin ndarës zjarri në Saw e mbeturinave si dhe mbeturinave tallash mbeturinave janë mbledhur veçmas në makinë më shpejt të rregulluar 2 taşımaaraba.
Në sajë të optimization kryer njëkohësisht në makinë, makinë vetë mund të zgjedh profilet në zjarr
Options;

8 mund të shtohet si një opsion në kohën e prerjes prerjes mjet i humbjeve nëpërmjet profilin Mullion dhe një lartësi të profilit të 6500mm
7300-7500 mm, mund të përdoren.
opsion të dyfishtë ushqim do të shtohet në dy akse të kontrolluara ndihmës mbështetur procesin flokë shtrengim vidash me njësi e veçantë vidë dhe 3 me vrima të trajtojë
procese mund të kryhet me saktësi të lartë.
specifikimet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim