Shesim Maqina per dyer e dritare te plastikes

Shitet nga: Arben 27 Dhj 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale

SHESIM MAKINA TE REJA PER PRODHIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE P.V.C PLASTIKES ME QMIME SHUME TE ARSYESHEM 1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA ................................... 2.MAQINA NGJITESE (peglla............................................................................... 3.MAQINA PER PASTRIMIN E KANDEVE PASTRUSJA.................................. 4.MAQINA PER PRERJEN E LLAJSNEVE .............................................. 5.MAQINA PER BRAVA DHE DORZA FREZJA....................................................... 6.MAQINE PER NDARJEN E DRITAREVE FREZJA PER SHTYLLA..................... TE GJITHA MAQINT JANE TE REJA ME DY VJET GARANCION PER ME SHUME EJANI DHE NA VIZITONI NE PRIZREN. 002 Ose ne Vıber Arben: +37744126098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim