Shesim makineri per furra buke ntsh xeni prizren k

Shitet nga: xeni 06 Dhj 06:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim makineri per furra buke italiane dhe gjermane furra buke nga 30 buk deri 240 buke laminatora kombinjerka kiflarica veknaric a friteza presa brumi te gjitha llojet bezave per traka veknaric a e shum artikuj te ndryshem per furra buke .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim