Shiten keto maqina per zdrukthtari

Shitet nga: Arben 23 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten keto maqina per zdrukthtari jan ne gjendje te rregullt dhe funksionale model italian te ruajtura mir shum pak te perdorura vetem bleres serioz faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim