Shiten makinat per shtyp 2 ngjyreshe

Shitet nga: Mehmedali Arapi 09 Dhj 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 190 EUR   8 090 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Rapida 72, formati B2, 2 ngjyreshe, ne gjendje pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim