Shitet

Shitet nga: Agregat 10 Sht 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Agregati Benzin ne gjendje perfekte vetem nje her i perdorur 13 kw e ka mundesin e ndezjes edhe ne qeles
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim