URGJENT !!! MAKINE DY NGJYRSHE E SHTYPIT RAPIDA-..

Shitet nga: Mehmedali Arapi 08 Krr 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 440 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinen e shtypit Rapida-72 formati B2, 2 ngjyreshe ne gjendje pune.Maqina eshte shum e pershatshme per shtypje librave dhe te gjitha llojet tjera shtypit ne seria te medhaja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim