Vinqi Krani

Shitet nga: Ardian 30 Jan 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Vinqi ka mundesi te ngritjes se peshave deri ne 12 tone.
Levize neper binar ne nje gjatesi deri ne 50m.
Gjersia e vinqit eshte 8 m ndersa lartesia eshte 5.30m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim