Zor per ajer

Shitet nga: Arif 19 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Zor per Ajer gjatsia e Zores 50 m1 perballimi Bar 16 te ardhur nga Zvicra per me teper info 044 134 631 ose 049 134 631
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim