linje per prodhimin e fasadav baz beton kontakt

Shitet nga: sejdi 07 Dhj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes linjen per prodhimin e fasadav baz beton kontakt polikollor ne kofa te lengta makinerit jan hidraulike per ma shum na kontaktoni n numrin ton 044113346 dhe viber makinerit jan importuar nga italia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim