makineri per furra buke

Shitet nga: ntsh xeni prizren 12 Jan 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim makineri per furra buke italiane dhe gjermane furra buke furra per pica presa brumi sharra buke furra te ndryshme me korent dhe me dru nga 30 buk deri 240 buke laminatora kombinjerka kiflarica veknarica etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim