makineri per furra buke

Shitet nga: ntsh xeni prizren kosove 19 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim makineri per furra buke italiane dhe gjermane furra buke miksera sharra buke veknarica etj.gjin demi ne rrug en prizren gjakove te ura landovices .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim