shtylla metalike

Shitet nga: Morina Ali 01 Pri 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten shtyllat
jan afer 200 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim