sillos cementi

Shitet nga: Armend 13 Gsh 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes sillosin per cement 72 ton
i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim