sit per gurthyes shes urgjent

Shitet nga: Armend 13 Gsh 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes siten per gurthyes 4500x1350x1500
me 4 fraksione komplet siq shifet ne foto
e pa perdorur

viber.0038649340009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim