sita per seperim

Shitet nga: Armend 13 Gsh 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes siten per seperim 3000x1000x100 e pershtatshme per prodhimin e fasadave apo materialit per sovatim
eshte e re
me tri fraksione komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim