KARCHER

Shitet nga: ... 28 Sht 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shitet Maqina per AutoLarje KARCHER. Eshte ne gjendje te mir me dy opsione ( me uj ftoft dhe me uj nxeht )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim