Maqin te autolarjes karcher

Shitet nga: ilir 12 Mar 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
shes maqin te autolarjes karcher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim