Produkte per mbjelljen e thonjeve

Shitet nga: Eraa 29 Sht 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
2 furra per thonje te firmes gjermane Jolifin njera edhte e re ndersa tjetra e perdorur per rreth 1 vit, dekore te ndryshme, tel, gur, rruza etj, deri ne 8 lloje... . Dhe disa produkte shtes qe mund ti shihni ne fotografi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim