Shes paisje per sallon nuserie

Shitet nga: Paisje per sallon nuserie 29 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shes paisjet per sallon nuserie ne gjendje shum te mir teknike dhe shume pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim