ne shitje

Shitet nga: M.H. 10 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim