2 TENDA PA KONSTRUKCION

Shitet nga: Memet 23 Pri 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Jan 2 tenda te dyat I kan rotorat jan me dimenzione 3.8×4.8m nuk jan domtume nuk kan mbishkrime dhe I kam bo vet nuk jan kafes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim