Aparat dhe karrike

Shitet nga: Aparat 08 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparat karrike,tavolina shank pojaqall per kafiq dhe kafene jan ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim