Aparat e kafes

Shitet nga: Burhan 29 Dhj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aparat e kafes LASANMARKO komple mulini filtre ujit, pompa ujit,me dy dozer edhe plus ni dozer rezerv punon me rym edhe me plin (montimi fabrikisht)

viber +37744249335


cmimi eshte sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim