Aparat i caffes

Shitet nga: Albijon 10 Tet 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparat caffes me 2 dorza


Viber +386859549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim