Aparat i kafes

Shitet nga: ... 07 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes aparatin ne gjendje te rregullt.punon, e ka mullinin e vet ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim