Aparat i kafes ecpreso

Shitet nga: myrtezan xhemaj 20 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
aporat i kafes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim