Aparat kafe

Shitet nga: nedim 02 Tet 06:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes urgjent inventari per kaffe.. 5 astalla me 4 karrika dhe aparat kaffe mulli..kreta gjendje pune.aparat elektronik eshe edhe mullinimpo ashtu...thuaje se te ri jan veq 1 vit jan punum..per ma shum mujni me ardh me provu shiku..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim