Aparat kafes

Shitet nga: Fitim 18 Maj 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aparat i kafes markes Fieroncato.
Eshte tre grupsh. Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim