Aparat mini per kafe me nje dozer

Shitet nga: Ajni 08 Tet 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aparat per kafe mini i ardhur nha gjermania punon ne gjendje te rregullt esht mono faz e ka mulinin e wet e ka edhe e ka vendin per uj e ncen por afersisht 1.5lier uj e ka edhe graiagjin per me nce tomlin...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim