Aparat per kaffe

Shitet nga: Aparat i Kaffes 08 Mar 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   520 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Urgjent Shes Aparatin e Kaffes(FAEMA) + mulliri ,esht ne gjendje shum te mire.Urgjent Qmimi shum i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim