Aparata per kafe te markave te ndryshme

Shitet nga: Jetri 14 Maj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne shitje aparatet per kafe
Ne gjendje shum te mire pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim