Aparate te kafes me mulli

Shitet nga: noki 23 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet aparati i kaffes te firmes Nouva SIMONELLI italian
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim