BEJM FLIA PER RESTAURANTE APO EDHE PER AHENGJE F.

Shitet nga: hebibi 17 Tet 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
FLIAT BEHEN TAZE. NE TEPSI PREJ 50CM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim