Carpigiani

Shitet nga: Mahir 04 Nën 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne gjendje tmirr jan aparater. E kam edhe me dorza edhe Labo. Qmimi 2 500 euro.
Ben edhe ndrim me naj send qe mkonvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim