Carpigiani

Shitet nga: Shkumbin 07 Pri 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet makina per prodhimin e akullores e markes Carpigiani.
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe kapaciteti i saj prodhues eshte shume i knaqshem.
Arsyeja e vetme e shitjes se saj eshte mungesa e stafit dhe e vendit punues.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim