Drita per lokale

Shitet nga: Arlind 16 Jan 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes drita per lokale me traf tveten kan ndriqim tfort shum tmira tardhne prej jashtit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim