Fontana

Shitet nga: Sabo 05 Shk 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Fontana
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim