Frigorifer Pepsi

Shitet nga: Prizren 05 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet Frigorifer Pepsi i Perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim