Frigorifer Vitrin

Shitet nga: Agim 12 Sht 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet Frigoriferi i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim