Frigorifer i akullores

Shitet nga: Fitim 18 Maj 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR   1 300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Frigoriferi akullores eshte me 16 pikslla
Eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim