Frigoriver vitrin

Shitet nga: Ardian 18 Sht 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet frigorifer vitrina standarte 2M-0.80CM ne gjendje prefekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim