Friz per Pica

Shitet nga: Agim 12 Sht 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet frizi per hapjen e picave ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim