Furr buke me te gjitha paisjet

Shitet nga: shaban 25 Sht 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
furr me te gjitha paisjet puntoria dhoma per pushim pika e shitjes +restoranti esht e mbyllur per Momenti per arsye largim nga shteti presim bler serioz ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim