Furr buke me te gjitha paisjet

Shitet nga: shaban 14 Nën 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet furra me te gjitha pisjet blers serioz edhe veresije nuk ipet ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim