Furra Per Pjekje Embelsira ,Baklava etj

Shitet nga: Prizren 16 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furra per pjekjen baklava ,,embelsira me plin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim