Furra Per Plekje Embelsirarave Baklava ,pizza ..

Shitet nga: Prizren 14 Pri 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet furra me gas per pjekjen e embelsirave ,,pizza etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim