Furra me plin

Shitet nga: Naser 29 Gsh 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR   370 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet furra me plin ne gjendje shume te mire. Shume pak I perdorur per me shume informata lajmerohuni ne tel 045 572 172
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim