Furra

Shitet nga: Prizren 23 Shk 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten
1.Furra
2.Tabell per Byrek
3.Mikser per gatim Bukes dhe Byrek
4.Kolica me Pleka per Burek, Kifle, Buka

Inventari eshte ne gjendje te rregullt

çmim sipas marrveshjes nr. 049600265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim