Furre buke é mikser ITALJANE

Shitet nga: m. krasniqi 20 Shk 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
E shes furren me mikser me kolica e tepsija.furra asht model italjane me system termo asht per 200buk.furra asht komplet me komore. Asht shum furr e mirMikseri ka kapacitet per 200kg brum asht model italjan. Punon mir shum. I kam e 4 kollica me tepsi. Per ma teper informacion ju lutem me kontaktoni.Boj e ndrim me naj veturarsya e shitjes kam me shku per austri"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim